עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון

הכל התחיל כך...

06/07/2014 03:33
A girl

אני רושמת את הבלוג הזה ולא מאמינה על עצמי שאני רושמת בלוג,בחיים לא חשבתי שאגיע למצב הזה..

אני תמיד ילדה חייכנית עם הרבה חברים תמיד צוחקת ומצחיקה אבל החודשיים האלה גרמו לי פשוט לשבת בבית ולא לעשות כלום,פשוט כלום.

אני לא יודעת אם זה קשור לאיך כל זה התחיל אבל אני נולדתי עם נקודת חן בעכוז שכאשר אני גדלתי היא גדלה איתי,אני זוכרת בגיל 5 כשהלכנו לים היו ילדים שהיו שואלים את האימהות שלהם, אימא מה זה?למה יש לה את זה? והייתי רצה להורים ובוכה. לפני שנתיים הרופא אמר לי שחייבים לנתח ולהוריד את זה שלא יהפוך לסרטני,ולכן עשיתי כארבעה ניתוחים כל פעם חלק אחד,מהלך המנוחה היה לי מאוד קשה וכואב אך עברתי את הכל ונשארתי עם צלקת באורך של כ-7 ס"מ ,וכל פעם שהייתי הולכת לים היו ילדים צוחקים ומדברים ואף, פעם אחת חבורה של ילדים אמרו לי לבוא רגע ואמרו לי להסתובב ופשוט צחקו ,ומאז כל פעם שאני הולכת לים חמש דקות ראשונות אני בוכה ומפחדת להשתזף בחלק האחורי וכל החברות שלי אומרות "שימי זין" אבל אני לא יכולה כי אני תמיד מסתכלת על איך אנשים אחרים רואים,חושבים אני יודעת שזה לא טוב אבל זאת אני ואני מנסה לשנות את זה אבל בינתיים לא הצלחתי, אם הייתם מכירים אותי אתם לא תחשבו לדקה שאני חסרת ביטחון כי כאשר מישו מדבר עלי לא יפה ומוריד מערכי אני ישר תוקפת ועומדת על שלי אך יש משו בצלקת הזו ובנקודה ההיא שהייתה שכל פעם שמישו מסתכל מדבר ואפילו צוחק זה פשוט הורג אותי והדמעות יוצאות ישר.

ואני חושבת שמזה הכל התחיל...החיוך המזוייף,השקט,ההעדפה להיות בבית לצפות טלוויזיה מאשר לצאת עם חברים.

אך זה רק טעימה מאיך שהכל התחיל אני לא יודעת אם הכל קשור אחד לשני אבל אלו הדברים, הפוסטים שאכתוב  שגרמו לי לפתוח מלכתחילה בלוג

Thelse
Thelse
06/07/2014 11:17
בראש ובראשונה- ברוכה הבאה לבלוגר.
אני מציע שבפעם הבאה שאת הולכת לים ואנשים מתייחסים אליך בצורה הזו תגשי אליהם ותסבירי להם על הניתוחים שעברת, אני חושב שהם יבינו ויפסיקו.
בהצלחה :)
A girl
06/07/2014 16:49
אבל הקטע זה שאני לא רוצה להסביר לכל איש על מה שעברתי כדי שלא ירחם עלי ,ובני הנוער בגילאי ה17 בערך לא ישימו על ההסבר שלי הם פשוט יצחקו ככה זה הנוער של היום, לפחות מנקודת מבט שלי וממי שאני מסתובבת איתם, יש כל הזמן ריכולים, צוחקים אחד על השני ומתחרים על מי יותר יפה ,מי יותר רזה ולכן זה קשה להסביר להם על זה בים במיוחד אחרי שלעגו עלי...
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: