עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון

חייבת עצה דחוף !!!

10/10/2014 18:17
A girl

אני אתחיל ככה

בסוף שנת ט היה מישהו מוצא חן בעיניי וכשאני רוצה מישו אני יודעת איך לפעול ;) עיניים פלירטוטים וכו חח


בקיצור הוא התחיל לדבר איתי ובמסיבת סוף השנה יותר התקרבנו ואז הייתה גיחה שהכי נהינתי ממנה היינו רק שנינו בצד דיברנו התנשקנו... אבל לפני שהכנסתי את עצמי לזה ידעתי שהוא סטוציונר... אבל אין מה לעשות אני אחת שלטמבלים כאלו שעושים שטויות אני נמשכת אז פשוט שמתי אותה "על אש נמוכה" בוא נגיד שהוא עשה את כל העבודה הקשה לא  התקשרתי לא שלחתי הודעת וכשהוא אמר לי מחאה או אני אוהב אותך לא החזרתי.. והיינו חודשיים כי ישבנו ליד הקניון פעם אחת ודיברנו וזה ואז האקסית שלו הייתה קרובה אז הוא אמר לי מהר לנשק אותו וזה מאוד עיצבן אותי כי כל זה בכדי שהיא תקנא ומי פה לשם החלטתי שאני רוצה שניפרד .

הבעיה שלא ידעתי באמת עד כמה זה קשה יהייה אני לא אומר שאהבתי אותו אבל הוא הכי חיבבתי אותו מכל מי שיצאתי אז הייתי בוכה מלא ולא מצליחה לישון חופרת לחברות וכשנירשמתי למכון כושר להוציא עצבים

נחשו מה ?

הוא נירשם לאותו מכון כושר וכל פעם שראיתי אותו הייתי חייבת לברוח כדי שלא יראה אותי בוכה אבל התבגרתי על זה ובתחילת כיתה י'

הרי יש לנו את אותם חברים..הוא הבין שאני לא אתחיל סליחה אז הוא התחיל והתנצל ולא יודעת איך חחח נהינו ידידים טובים חח אבל שמרתי על אש נמוכה שוב הוא עשה את ל העבודה הוא דיבר הוא בא להגיד לי שלום הוא הכל ואז השנה בכיתה יא העיפו אותו לבית ספר אחר ורק במכון היינו בקשר

ואז ניפגשנו בכיפור (התלבשתי ממש יפה חח )והוא ישב על איזה מדרכה ואמרתי שלום לכולם והוא אמר לי בוא תגידי לי שלום אמרתי לו שאני לא מתכופפת בישבילו אז הוא אמר טוב אז אני קם בשבילך ואז התחבקנו ופשוט דיברנו כל הערב וכל הזמן הייה ליידי ושם עלי ראש וכל הזמן החזיק לי את היד ואני זרמתי חח לא הייה לי איכפת ובחמש בבוקר ככה כאבה לי הבטן והתחלתי לעשות סיבובים בכיכר כי כשישבתי כאבה לי הבטן ובדיוק כאב כשהוא פינה לי מקום לשבת לידו והוא רצה לשים עלי את היד וכשהיסתובבתי בכיכר לבד הוא בא אלי והסתובבנו ביחד ואז אמרתי לו שלום והלכתי לבית של החברה והייה לנו מרחק של חצי ס"מ לנשיקה

עכשיו ככה אין לי בעיה לסטוצים השנה חח באמת למה לחבר אין לי זמן עם הלימודים העבודה והמכון אבל הבעיה שהוא עדיין סטוציונר... ואני לא מתאהבת בקלות אבל לא יודעת כל הנגיעות שלו החזירו לי קצת רגש אליו ומאז אני חושבת מה אם הייתי נותנת לו לנשק אותי

אז אני חייבת עצה ??? איך להעלים את הרגש הזה לבנתיים ?

למה אם באמת יהייה עוד קטע כזה בינינו אני אזרום איתו רק לנשיקה (מה קרה הגיע הזמן שגם אני אשחק איתו חח)

אז יש עצה איך להעלים את הרגש ?איך להפוך את הראש והרגישות שלי לכמו של גבר ? חסר רגשות וחסר רגשות אשמה ?

HELP !!???

michelleאושר אטדגי
michelle
10/10/2014 18:41
את צריכה לדבר איתו ולהיכנס ללב שלו.לשאול אם הוא אוהב אותך באמת.אין כול צורך לשחק איתו,כי יכול להיות שתגיעי למצב שאתם משחקים אחד עם השני,וזה לא יהיה נעים
מקווה שעזרתי,
michelle
A girl
10/10/2014 22:27
הקטע שאין על מה לדבר הוא תמיד ישאר סטוציונר חודשיים איתה חודשיים עם ההיא
10/10/2014 22:15
כמה חחח יש לך ועל מה את כל כך מבסוטית - כאילו מה?

אז הנה קבלי לפי בקשתך עצה דחופה!

במקומך הייתי בוכה, כי...?

כי הפוסט שלך מתאר שני בני אדם שמטרתם מסתכמת ב-לסבן ב-לתחמן וב-לעבוד אחד על השני

שניכם מנופחים באגו כמו זוג טווסים מטורללים

ואת אישית עושה צחוק מעצמך, ואם תמשיכי כך לא נראה שתגיעי רחוק.

כדאי לך לעצור את המרוץ הפרטי שלך ולהתחיל לחשוב לעומק מה בדיוק את מצפה מעצמך בחיים.

אף אחד לא יכול לעזור לאדם שאינו עוזר לעצמו. ומהפוסט שלך לא קשה להבין שאת מחפשת כל מיני טריקים ומשחקים זולים ומטופשים במקום להתקדם ישר ולעניין אל הגשמת המטרה.

אם את מוכנה לקבל לחיים שלך אדם שעיקר כוונתו לנצל אותך לרעה (כלומר לשעבד אותך לרצונו האישי) זה אומר עלייך שאת פועלת בלי טיפת שכל בקודקוד - סימן קריאה!

ואותי אגב הצלחת לעצבן ממש (עכשיו כהרגלך תעשי עוד חחח ארוך ומתגלגל)
A girl
10/10/2014 22:31
אני לא אוהבת אותו אני נמשכת אילו וכן מה לעשות שהוא נוגע בי ביד ומחבק סתם ככה,כן אני מרגישה משו מה לעשות אי אפשר להשתלט וה-"חח" זה כי זה שייך כזה לסוג של עבר ואנחנו ידידים
ואם את/ה כל כך לא מרוצה מאיך שאני מתנהגת תגיד/י מה לעשות הבעיה שאני נמשכת אליו אז מה העצה שלך ?
11/10/2014 04:24
את התשובה ל "בעיה " שלך כבר כתבת בכותרת של הבלוג שלך, כלומר: "אלה הם החיים שלי" This Is My Life
וככה את מתנהגת...
את לא באמת זקוקה לעזרה - עובדה שאת אומרת: "אני לא אוהבת אותו" (אבל) אני נמשכת איליו.

גם אני נמשך להמון בנות, האם זה אומר שאני נוגע בכולן?
אז מה אם את נמשכת " איליו " ? הרי יש עוד עשרות בנים שאת בקלות יכולה להימשך אליהם - האם כולם נוגעים בגוף שלך?

הרי ברור שהוא לא מעריך ולא מכבד אותך ובטח רחוק מלאהוב אותך בגלל זה את חשה נחותה לידו כאילו אינך שווה מספיק ועכשיו את רוצה כאילו להחזיר לו (להראות לו כביכול שאת שווה משהו) וזה לא נכון לעשות. הוא לא עושה לך חשבון - הוא משחק איתך "בחתול ועכבר"..
ההתנהגות שלך פוגעת בכבוד העצמי שלך...את מוכרת את עצמך בזול ומתרצת את התנהגותך בכל מיני מילים ריקות כמו "מה לעשות שהוא נוגע בי ביד ומחבק סתם ככה".

בקיצור ההתנהגות שלך מופקרת מידי ואינה לטעמי ואינני רואה כל טעם לייעץ לאדם שאינו מסוגל להבין ולהודות בשגיאותיו.

מאחל לך להתפקח במהרה ולחזור מייד לעצמך ולהתנתק מכל השטויות שאת טובעת ומסתבכת בהם.

העזרה היחידה היא לנתק כל קשר עם הבחור .
A girl
11/10/2014 15:17
אתה צודק אבל אני עוד נערה ואני עושה שטויות ולא צריך להתנפל בצורה כזאת ואני עוד לא יודעת לעשות החלטות נבונות ובגלל זה קורה שיש לי טעויות ושטויות ובנוגע לזה שאמרת על הניתוק קשר..זה לא אפשרי כל מסיבה של חברים כל יציאה אנחנו נפגשים כולם חברים של כולם וחייבים להגיד שלום אחד לשני ואם אני לא אגיד הוא יבוא להגיד לי ואז הוא יבוא ויישב לידי ויחבק אותו וידבר איתי אז מה לעשות פשוט להגיד לו תעוף ממני ? איך להסביר לו את זה ?תחשוב שגם הוא שטותניק כזה וילד עוד לא מבוגר אז איך אסביר לו וגם אשמור איתו על קשר ולא של התעלמות ?
12/10/2014 03:06
טוב, הפעם לאחר שהרחבת בנושא והבהרת את התנאים והנסיבות הקיימים בפועל, נדמה שאפשר לגלות כלפייך טיפה יותר סבלנות והבנה מהפעמים הקודמות אבל עדיין אין פירוש הדבר שאת פטורה לחלוטין מאחריות אישית כלפי עצמך.

נתחיל בהצהרתך על שהינך מצד אחד מודעת לעובדת היותך "נערה", ומצד שני בלי כל בושה מוסיפה, "ואני עושה שטויות". פירוש הדבר שאת מאשרת לעצמך בהכרה צלולה לגרום "שטויות", דהיינו (בלאגן בחיים שלך) וזה אומר הסתבכויות, דרמות סצנות וטנלובלות שיכולות להוביל להסתבכויות ולהגמר בכי רע.

מעבר לזה מה את בדיוק רוצה או יותר נכון להגיד: "מה את בעצם מצפה מהסביבה?" לאיזה סוג של עזרה את חושבת שאת ראויה?
הרי התפישה האישית שלך את המציאות האובייקטיבית אינה מאוזנת.
וכאמור עלייך להבין שוב ושוב שאת מרשה לעצמך להימשך לסיטואציות הרפתקניות מהסוג שיכול לסחוף אותך למקומות חשוכים שהדרך חזרה מהם קשה עד בלתי אפשרית.

(התנהגות תגובתית מסוג זה היא תוצאה ישירה ועקיפה שצמחה בבית).
לכן את צריכה בדחיפות 'לעבוד' על עצמך, כלומר לתקן עצמך ולהתאזן.

לתשומת לבך! בדרך זו עתידך אינו מבשר טובות ולא צריך להיות נביא גדול בכדי לנבא זאת.
12/10/2014 04:07
בנוגע לנער השטותיונר/הסטוציונר/והשיריונר בע"מ, לא חייבים להיות "ברוגז" ואפשר בהחלט להישאר (אם רוצים) בקשר ידידותי שאינו מחייב.
מקומות הבילוי המשותפים אינם מהווים בעיה מיוחדת. בהתחלה טיפה חשים באי נוחות כלשהי ולאחר שעות ספורות או לכל היותר יום יומיים, הכל מתפוגג כמו לא היה דבר.
זה לא דומה לזוג שהתגרש אתמול לאחר שנים ארוכות של חיים משותפים, זוג שאגר מכלול של חפצים וכעת הם חייבים לחלוק שווה בשווה ברכוש ובכל שאר הגרורות, וכעת נגזר עליהם לראות זה את זה כי הם משתמשים באותם אתרי בילוי וחברים באותן קבוצות או קהילות.
מצבך שונה לחלוטין מהמצב המתואר - לך אין שום סיבה מהותית בעלת משמעות בכדי לתרץ לעצמך תירוץ להמשך הקשר נקודה.

עכשיו אם את רצינית באמת ולא סתם מבלבלת את המוח, אז קחי את הדברים האלה שנאמרו ונכתבו כאן עבורך במלוא הכוונה ותעשי עם עצמך מעשה מועיל.

את "השטויות" שאת כה נהנית לעולל, תחליפי במכלול מעשים חיוביים שבכוחם לתרום לך ולסביבתך הקרובה.

לסיכום: הינך סלחנית ופשרנית למדיי ככלל וכלפי עצמך בפרט, לכן עלייך לאכוף על עצמך משמעת ולדרוש מעצמך לעמוד באתגרים בעלי משמעות.

תם ונשלם
בהצלחה
A girl
12/10/2014 20:27
אוקי הבנתי ואולי תוכל לתת לי אתגרים בעלי משמעות ?
כדי שאוכל לשנות את צורת זווית הראייה שלי על דברים ולא אהיה פשרנית וסלחנית מידיי
A girl
15/10/2014 19:10
תוכל לעזור בבקשה ?
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: